Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo zostáva  
Nočná svietiace korytnačka - Rôzne farby

Nočná svietiace korytnačka - Rôzne farby

Plyšová svietiace korytnačka vykúzli v izbe oblohu sa súhvezdím.
Je známe, že malé deti sa bojí tmy. Vždy hovoria, že sú tam strašidlá. Ak máte takéto starosti s Vaším dieťaťom, tak riešenie je naporúdzi, a to svietiace nočné želvička. Jedná sa o veľmi vkusnú magickú lampičku pre dieťa. Ak ešte nadovšetko Váš drobček miluje zvieratá, tak máte vyhraté.

Magická korytnačka je jednoduchá na obsluhu

Svietiace nočné korytnačka nie je nijak náročná na obsluhu. Len vložíte tri tužkové batérie, stlačíte a magická lampička svieti. Čo je zaujímavé, tak táto svietiace želvička svieti na strop motív nočnej oblohy s hviezdami. Konkrétne premieta osem súhvezdí. Oproti iným lampičkám je toto slušná vychytávka.

Táto skvelá korytnačka je aj úsporná

Navyše želvička mení rôzne farby, takže dieťa je plne zaujaté, než zaspí a na nejaký strach z tmy už vôbec nikdy ani nepomyslí. Svietiace korytnačka sa po 60 minútach sama vypína. Nie, že by to bola chyba, je to proste automatická vlastnosť. Stačí opäť stlačiť tlačidlo a hviezdna súhvezdí sa znovu objaví. V žiadnom prípade u Vás nemusí panovať obava, že by lampička svietila až do rána a tak Vám spotrebovala príliš energie. Svietiace korytnačka je energeticky úsporná.

Deti ju milujú a radi pri nej zaspávajú

Zákazníci, ktorí už zakúpili tento produkt, si ho nemôžu vynachváliť. Jedna z mamičiek hovorí, že jej malá dcérka zaspala po pätnástich minútach. Dokonca aj väčšie deti zaspávajú pri tejto magickej lampičke bez sebeväčšia problémov, takže nezostáva než rýchlo zakúpiť a potom si užívať jej svetlo.

Rozmery:

  • Rozmery produktu: 29 x 19 x 10 cm
  • Rozmery balenia: 30 x 19,5 x 11 cm

Technická špecifikácia:

  • Váha produktu: 258 g
  • Hmotnosť balenia: 409 g
  • Materiál: plyš, plast
  • Napájanie: 3 x AAA batérie

Na sklade: 5+ kusov

7.09 €


Akcia platí do vypredania zásob. Produkt je už takmer vypredaný.

Prodalo se již 106 kusov
Tento produkt si spolu s vámi prohlíží dalších 16 lidí

7.09