Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo zostáva  
Digitálny LCD tabuľka 8.5 palca - Tablet pre kreslenie

Digitálny LCD tabuľka 8.5 palca - Tablet pre kreslenie

LCD tabuľka je pomôcka vhodná do práce, do školy, do domácnosti alebo ako učebná pomôcka pre deti. Na tabuľku si možno zaznamenať všetky dôležité údaje, alebo si len tak kresliť. Záznam sa maže pomocou tlačidla s ikonou koša.

SPÔSOB POUŽITIA - obrazovka tabletu vytvára obraz vďaka sile tlaku. Každý dotyk (nemusí to byť pero - obrazovka reaguje dokonca aj na necht) spôsobí, že sa na obrazovke objaví čokoľvek čo na ňom vytvoríte (obrázok / text). V hornej časti je držiak, ktorý vám umožní pohodlne uložiť pero bez strachu, že ho stratíte.

BEZPEČNÝ - tablet nevyžaruje žiarenia takže je neškodný pre oči. Je ľahký a ultra tenký - môžeme ho ľahko schovať do batohu alebo kabelky.

FUNKCIE UZAMKNUTIE OBRAZOVKY - pod obrazovkou je posuvník, ktorý vám umožní chrániť obsah na obrazovke. Bude chrániť dôležité poznámky, napríklad zo školy alebo práce, pred náhodným vymazaním.

Ochrana životného prostredia - používanie tabletu tiež významne prispieva k ochrane životného prostredia. Nemusíte neustále kupovať písacie a rysovacie pomôcky - stačí použiť tabliet. Pracujete v kancelárii alebo ste študent? Nahraďte tradičné zošity tabletom! Miluje vaše dieťa kreslenie? Nechajte ho hrať sa s tabletom! Produkt umožňuje viacnásobné použitie.

vek: 3+
napájanie: batéria CR 2025 (súčasťou balenia)
uhlopriečka obrazovky: 8,5 "
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 14,6 / 0,6 / 22,7 cm
hmotnosť s balením: 135 g

Na sklade: 5+ kusov

7.39 €


Akcia platí do vypredania zásob. Produkt je už takmer vypredaný.

Prodalo se již 326 kusov
Tento produkt si spolu s vámi prohlíží dalších 15 lidí

7.39